Rolniku radź sobie sam!

środa, 30 sierpnia 2017

Co zrobić gdy nasz ciągnik przestaje działać?

Podczas naszej pracy rzadko znajduje się czas na robienie czegokolwiek innego, zwłaszcza w tym roku, gdy pogoda jest tak nieprzewidywalna. Obecnie, przynajmniej my, autorzy strony, musieliśmy działać niezwykle szybko pod presją czasu ponieważ, na mulczarkę czy np sianokosy nie było zbyt wiele czasu.
Najgorsze jest jednak gdy wszystko działa na naszą niekorzyść, gdy nie możemy sobie pozwolić na żadną obsuwę w czasie, a nasze maszyny na przykład się psują. Niestety mieliśmy taką sytuację z chłodnicą wody do ciągnika Ursus C-330.
Ursus Chłodnica wody miedziana
Gdy nasza chłodnica się zepsuła stało się jasne, że nie zrealizujemy naszych celów w terminie, jednak nie zniechęciło nas to i zamiast załamywać ręce nad niesprawiedliwym losem czy karą od Pana Boga, zaczęliśmy działać i szukać idealnej chłodnicy wody do Ursusa C-330 nasz wybór padł na Sklep Rolniczo-Techniczny Agropomoc.pl, obsługa miła, sprawnie załatwiliśmy co trzeba i w krótkim czasie mogliśmy znowu pracować i trudzić się nad naszymi żniwami. Niestety jakby tego było mało, nasza głowica z rozrusznikiem reduktora MTZ także poszła w diabły:
Na szczęście, my już wiedzieliśmy gdzie się udać i skorzystaliśmy ponownie z pomocy sklepu Agropomoc, dzięki czemu zaoszczędziliśmy ponownie mnóstwo czasu.

Morał z tego rolniku płynie taki: Jak się coś zepsuje, rzecz normalna - szukaj sklepu zamiast płakać. W naszym wypadku znaleźliśmy dobrego dostawce, a może ty znajdziesz innego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz